НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України під керівництвом начальника Західного територіального управління генерал-лейтенанта Олександра Набока  відбулось підбиття підсумків за 1 півріччя 2021 року.

До заходу, який відбувся у Львові на базі військової частини 3002, залучались заступники начальники управління, начальники відділів і служб Західного територіального управління та командири військових частин.

В ході підведення підсумків були розглянуті досягнення та проблемні питання, з якими стикались військові частини в процесі повсякденної діяльності й під час виконання службово-бойових завдань, а також окреслені завдання на ІІ півріччя.

Значний внесок особовий склад Західного оперативно-територіального об’єднання робить в забезпеченні безпеки громадян та боротьбі із злочинністю в містах Заходу України де нацгвардійці залучені до охорони громадського порядку.

В першій половині 2021 року нацгвардійцями під час служби з охорони громадського порядку самостійно та спільно із працівниками поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності 26365 громадян, за підозрою у вчинені кримінального злочину затримано 1192 осіб, із незаконного обігу вилучено 78 одиниць вогнепальної й 41 одиницю холодної зброї та майже 4 кілограми наркотичних речовин.

Окрім охорони громадського порядку нацгвардійці цілодобово несуть службу із завданням недопущення незаконного видобутку бурштину сирцю на теренах Рівненської та Волинської областей.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ