НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Львові на базі військових частин 4114 та 3002 провели навчальні збори з командирами батальйонів та рот військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Покращити свій рівень професійної підготовки, до міста Лева прибули штатні командири гвардійських підрозділів з Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької, Тернопільської та Рівненської областей.

Протягом трьох днів з офіцерами, під керівництвом досвідчених фахівців секцій, відділів та служб Західного територіального управління й інструкторів з бойової підготовки, проводились групові та практичні заняття зі спеціальної, методичної, правової, військово-медичної підготовки та тактичної підготовки під час виконання спеціальних завдань.

Покращує свою професійну підготовку на навчальних зборах і командир батальйону військової частини 3028 підполковник Олег Мироненко.

У 2019 році він отримав цінний досвід керівництва зведеним підрозділом МВС на українсько-американському командно-штабному навчанні «Rapid Trident-2019», де сумісні завдання виконували підрозділи Національної гвардії України разом із підрозділами Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, спецпідрозділами Нацполіції «КОРД», Управління державної охорони та взводом спецпризначення Військової служби правопорядку Збройних сил України. Так званий зведений батальйон МВС, яким керував представник Нацгвардії.

«Всі рішення на навчаннях приймались за стандартами НАТО, щоб у взаємодії із підрозділами країн партнерів виконати поставлені завдання. І, зважаючи на те, що українські військові поступово переходять на стандарти НАТО, я бачу й зміни в системі підготовки наших військовослужбовців. Зокрема тут інструктори проводять заняття саме за такими стандартами за якими я проходив підготовку і виконував поставлені завдання на українсько-американських навчаннях в 2019 році. І хоч тут вже досвідчена категорія офіцерів, все одно ми тут повторюємо те що забули й вдосконалюємося, адже система військової підготовки не стоїть на місці, а змінюється в залежності від викликів сьогодення »,- розповів підполковник Олег Мироненко.

Також командири батальйонів мали можливість обговорити з фахівцями за напрямками питання, що виникають під час щоденної діяльності підпорядкованих підрозділів.

Група інформації і комунікації ЗТУ НГУ