НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Саме в польових умовах військові зв’язківці мають змогу в повній мірі відпрацювати різноманітні питання, які будуть виникати під час виконання службово-бойових завдань у відриві від пунктів постійної дислокації.

 

Фахівець із зв’язку повинен вміти влучно стріляти та вірно пересуватись під час ведення вогню, обладнувати позиції в інженерному відношенні та маскувати свою військову техніку. Також, зв’язківцям необхідно забезпечити системи зв’язку безперебійним живленням в умовах де немає промислової електромережі.

 

Тому, під час польових занять звертається увага на все, від здійснення маршу, адже тоді водії на практиці тренуються долати багатотонними вантажівками чи бронеавтомобілями бездоріжжя та складні умови рельєфу, до виконання нормативів з розгортання рухомих вузлів зв’язку, здійснення їх маскування, забезпечення охорони і якнайшвидшого забезпечення зв’язку між управлінням та підлеглими підрозділами.

 

На триденних польових заняттях тренувались підрозділи зв’язку Західного територіального управління та військових частин, які дислокуються в містах на заході України.

 

«Наші підрозділи забезпечені новітніми засобами радіообміну та передачі інформації і вимагають оновлення знань в області цифрових систем управління та зв’язку, тому весь особовий склад повинен постійно вдосконалюватись, – розповідає старший лейтенант Микола Крупський. – Саме польові заняття допомагають військовослужбовцям закріпити набуті знання практичними діями та побачити з чим вони можуть зустрітись у бойовій обстановці».

 

По завершенню польового виходу підбито підсумки та оцінено результат роботи кожного військовослужбовця та екіпажа.

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ