НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади НГУ, службовці Служби судової охорони та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області провели спільні навчання на базі Закарпатського апеляційного суду.

Нацгвардійці разом з правоохоронцями відпрацювали спільні дії у випадках спроб втечі підсудних, нападу на варти, непокори спецконтингенту під час судового засідання тощо.

На території Тернопільського міськрайонного суду відбулись спільні навчання військовослужбовців 2 батальйону 2 Галицької бригади з підрозділами конвоювання Національної поліції Тернопільської області.

«Подібні заняття проводяться щомісяця. Цього разу працівники Національної поліції Тернопільської області навчались професійності у військовослужбовців Національної гвардії та вдосконалювали свої навики у конвоюванні підсудних» – каже заступник командира батальйону зі служби майор Максим Захарченко.

Підрозділами під час занять було відпрацьовано порядок виводу умовних підсудних з спецавтомобіля в камери тимчасового утримання підсудних, вивід з камер тимчасового утримання до залу судового засідання та дії варти у разі загострення оперативної обстановки, а саме: втечі, нападу або непокори.

Надія Німець, Олександр Коробко