НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Понад 12,5 тисяч військових та 600 одиниць озброєння і військової техніки, серед яких є також гвардійці Північного оперативно-територіального об’єднання, залучені до масштабних навчань спрямованих на підвищення оборонних спроможностей України та покращення взаємодії зі Збройними силами держав-членів НАТО та країн партнерів.

Окрім підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України для спільного виконання навчально-бойових завдань залучено військові підрозділи 15 країн – 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери. Також від Північноатлантичного альянсу запланована участь групи експертів. 

Навчання проходитимуть у три етапи та триватимуть до 30 вересня. Протягом цього часу відпрацьовуватимуться питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії та елементи управління угрупованнями військ під час ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних сил країн-партнерів.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ