НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

П’ять чотирилапих напарників кінологів поповнили Навчальний центр Нацгвардії України. Два з п’яти службових собак, породи-бельгійська вівчарка, безкоштовно передані Віктором Іоновим, який очолює Львівське обласне кінологічне об‘єднання «Тамерлан», з яким кінологічна служба Навчального центру НГУ плідно співпрацює вже не один рік.

П’ять цуценят, породи – бельгійська вівчарка, успішно склали тест Кемпбелла, під час якого тестувалися за такими розділами, як: контактність з людиною, незалежність характеру, схильність до послуху, схильність до домінування.

Песики дуже активні, грайливі, цікавляться всім до чого можуть дотягнутись та вимагають уваги до себе. У їхньому житті розпочався новий етап – знайомство із кінологами та старшими товаришами, а також адаптація.

Як зазначає начальник кінологічної служби Навчального центру НГУ підполковник Олександр Оджиківський, собаки повністю готові до навчань: «При відборі собак ми враховували робочі лінії батьків, схильність до ігрового поводження цуценят, лояльність до людей, стійкість до всебічних подразників, а також їхні розміри. Не менш важливим фактором при відборі є нервова система цуценят. Адже собаки із сильною нервовою системою відрізняються витривалістю у роботі та стресостійкістю».

Тож тепер чотирилапі служитимуть у Навчальному центрі НГУ та допомагати кінологам у розкритті правопорушень, в тому числі в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ