НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час виконання службових завдань військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної гвардії України спільно зі співробітником поліції змогли виявити та затримати громадянина, якого підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення.

Спільний з Нацполіцією наряд здійснював патрулювання на території станції столичного метрополітену «Вокзальна», коли у поле їх зору потрапив чоловік, поведінка якого здалася правоохоронцям підозрілою.

Під час поверхневого огляду у даного громадянина було виявлено пігулки, які зупинений громадянин ідентифікував як «метадон», а також згорток, у якому знаходилася речовина рослинного походження, зі слів зупиненого «канабіс».

Cхожий випадок трапився під час патрулювання на території станції метро «Деміївська» столичного метрополітену.

Правоохоронці зупинили для перевірки підозрілу особу та під час поверхневого огляду виявили у неї згорток, у якому знаходилася порошкоподібна речовина білого кольору, зі слів затриманого – «амфетамін».

Затриманих було передано слідчо-оперативним групам управління поліції України в метрополітені для подальшого з’ясування всіх обставин. Ймовірні наркотичні речовини було направлено на експертизу.

Підозрюваним загрожує до трьох років ув’язнення згідно з чинним законодавством.

Також за вчорашній день військовослужбовцями бригади разом з працівниками поліції було складено 16 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень громадянами.

Група інформації та комунікації військової частини 3030