НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вчора ввечері військовому наряду 25-ї бригади охорони громадського порядку Північного ОТО Національної гвардії України по лінії «102» надійшло повідомлення, що у місті Києві в Солом’янському районі, знайдена підозріла сумка з якої проглядається предмет, ззовні схожий на саморобний вибуховий пристрій.

Прибувши за вищевказаною адресою, гвардійці дійсно виявили сумку з невідомим пристроєм. За рішенням старшого наряду місцевість була очеплена та взята під охорону.

Пізніше на місце події прибув невідомий громадянин та зізнався, що саме він є власником цієї сумки. У ході бесіди з чоловіком правоохоронці з’ясували, що незадовго до цього він мав конфлікт з місцевою бригадою будівельників та вирішив помститися шляхом підриву вибухового пристрою, який виготовив власноруч.

Даного громадянина було затримано та доставлено до Солом’янського управління поліції для подальшого з’ясування всіх обставин скоєння правопорушення.

Підозрюваному загрожує до 7 років позбавлення волі за статтею 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Група інформації та комунікації військової частини 3030