НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у день Національної гвардії України в штабі угруповання НГУ ранок розпочався з приємних новин. Особовому складу гвардійців, які виконують завдання у районі проведення ООС зачитали вітання та вручили почесні відомчі відзнаки від Командувача НГУ.

 

 

«Це свято тих, хто за покликом серця боронить рідну землю та її громадян. Без сумніву ви здобули повагу та вдячність усього українського народу за те, що своєю важливою справою вкотре нагадали всьому світу, що Україна у надійних руках», – подякував бійцям заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ генерал-майор Гусейн Хамзатович.

 

Також з вітальним словом до гвардійців звернувся начальник Головного управління ДСНС України в Рівненській області генерал-майор цивільного захисту Сергій Крук:

«Я маю честь, привітати вас сьогодні у це чудове свято. Впевнений, що кожен хто обрав цю службу є гідним патріотом та громадянином нашої країни».

 

 

Найкращі сини і доньки України, які боронять землю від ворога отримали заохочувальні відзнаки та щирі привітання від заступника командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ, правами керівників Донецької та Луганської облдержадміністрацій та ближніх територіальних громад, а також отримали цінні подарунки та грамоти від колег з Національної поліції і Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

 

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС