НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі 5 Слобожанської бригади пройшли навчальні збори з заступниками командирів військових частин зі служби Східного оперативно-територіального об‘єднання НГУ. У зборах взяли участь також офіцери з організації служби з конвоювання, екстрадиції, охорони підсудних та служби з охорони громадського порядку.

Впродовж двох днів офіцери обговорювали систему організації служби у підрозділах, підбили підсумки роботи за 5 місяців та удосконалювали практичні навички.

«Розклад занять дуже інтенсивний – практичні заняття на контрольно-диспетчерському пункті військової частини 3005, вивчення підготовки особового складу до несення служби з охорони громадського порядку. Заняття з військовими фахівцями з психології, медичної служби. Велика увага також приділялась якісній підготовці чергового підрозділу до виконання завдань за призначенням, порядку підготовки та проведенню тренувань і перевірок», – розповів заступник командира частини зі служби полковник Андрій Галущак.

Гвардійці разом з працівниками Судової охорони провели спільне заняття щодо взаємодії у Харківському апеляційному суді, ознайомилися з організацією служби під час масового заходу, розглянули екстремальні ситуації, що можуть трапитись під час судових засідань та конвоюванні осіб, які перебувають під вартою.

«Задля дотримання громадського порядку під час судових засідань, ми маємо прорахувати всі варіанти розвитку подій та бути готовими до них, – наголосив начальник Територіального управління Служби судової охорони в Харківській області полковник Андрій Марущенко. – Адже припинення проявів неповаги до суду, забезпечення безпеки суддів, працівників судів та відвідувачів судових установ є пріоритетним завданням для Служби судової охорони. І тільки за тісної співпраці та злагодженим діями ССО та НГУ ми зможемо не допустити порушень щодо всіх учасників судового процесу.

Наприкінці зборів офіцери отримали пріоритетні завдання щодо організації служби з охорони громадського порядку та служби з конвоювання на ІІ півріччя 2021 року.

 

«Якісна організація службово-бойової діяльності у підрозділах Національної гвардії є запорукою якісного виконання завдань. Тому навченість і підготовленість офіцерів, що відповідальні за цей напрямок є перспективною та важливою задачею», – зазначив заступник начальника управління зі служби полковник Руслан Счастний.

Діана Краснікова