НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі медичного пункту Слов’янського полку пройшов черговий етап вакцинації особового складу. Офіцери, військовослужбовці контрактної служби, а також службовці частини отримали другу дозу вакцини.

Всі вакцини, які використовують, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я: AstraZeneca, Coronavac і Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Для проведення щеплення була запрошена медична бригада Краматорської сімейної амбулаторії, яка опікується медичним обслуговуванням гвардійців.

Старший лейтенант медичної служби Марта Михайлик, тимчасово виконує обов’язки начальника медичного пункту полку. За освітою вона лікар- терапевт, в частині працює вже рік.

«Сьогодні проводимо ревакцинацію, але разом з тим є і такі гвардійці, які отримують перше щеплення. Станом на сьогодні, в частині вакциновано майже 85% особового складу, наші гвардійці мають можливість скористатися послугами медичної бригади МОЗ, яка проводить щеплення на базі нашого медпункту. Також військові можуть вакцинуватися в будь-якому пункті міста, після чого надати нам довідку. Крім того, у військовослужбовців є можливість самостійно обирати  вакцину. На даний час охоче вакцинуються солдати і сержанти строкової служби, бо отримана повна доза вакцини знімає обмеження, щодо виходу в місто, де є можливість зараження. А це і звільнення, і служба з охорони громадського порядку», – зазначає старший лейтенант Марта Михайлик.

Також, сьогодні військовослужбовці Східного ОТО проходили процедуру вакцинації у Сєверодонецьку на базі ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Луганській області». В цілому більше 80-ти військовослужбовців отримали щеплення.

«Рішення щодо вакцинації прийняв самостійно. Обираючи виробника вакцини, а така можливість у нас була. Читав про реакцію та розпитував людей. Сьогодні зробив другу, почуваюся добре. В мене і після першої не було жодних побічних реакцій. Взагалі то вважаю, що це необхідно, батьки моє рішення також підтримали. Навесні звільняюсь зі строкової служби, планую виїжджати за кордон, тож впевнений, що мені вакцинація буде в нагоді», – говорить військовослужбовець строкової служби солдат Олег Човган.

 

«На дворі осіння пора, невдовзі похолодання і зростання захворюваності, тож запасайтеся вітамінами, використовуйте засоби індивідуального захисту і безумовно беріть участь у створенні колективного імунітету», – саме такі поради дає всім лікар Марта.

Нагадаймо, що за даними Центру громадського здоров’я 07 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 2 772 нові, підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість вакцинованих осіб від COVID-19 від початку кампанії складає 5666019 мільйонів громадян.

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил