НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Великий та затишний гуртожиток для військовослужбовців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка побудували у військовому містечку №2, що в Ірпені. На церемонії відкриття гуртожитку були присутні командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан та міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

«Користуючись нагодою, з нагоди передсвяткового дня, ,  хочу побажати, щоб кожен з вас відчув себе захисником чи захисницею. Сьогодні для військовослужбовців служби за контрактом, які проходять службу в місті Ірпінь також ще одна знакова подія. Від сьогодні вони можуть проживати в новому гуртожитку з усіма зручностями. Тепер працювати їм буде значно комфортніше », – зазначив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

3 поверхи загальною кількістю в 30 кімнат, які вміщають в себе 60 осіб зі зручними ліжками з ортопедичними матрацами та вмісткими шафами для особистих речей військовослужбовців, укомплектована технікою кухня-їдальня  та санвузли, – все це та багато інших пристосувань для комфортного проживання в новозбудованому гуртожитку отримали військовослужбовці.

Варто зауважити, що завдячуючи підтримці міського голови Ірпеня Олександра Маркушина, а саме у наданні субвенцій для будівництва житла, темпи будівництва гуртожитку значно пришвидшились. 

Група інформації та комунікації військової частини 3027