НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби у складі мобільного блокпосту в селищі Благодатному Волноваського району Донецької області військовослужбовці угруповання Національної гвардії України в ОТУ “СХІД” зі складу Об’єднаних сил зупинили для перевірки мікроавтобус “ГАЗель”. Під час огляду транспортного засобу гвардійці виявили вантаж тютюнових виробів з ознаками фальсифікації акцизних марок.

На місце події було викликано співробітників Національної поліції та оперативно-слідчої групи ГУ Державної фіскальної служби в Донецькій області.

 

За результатами роботи групи було вилучено понад 27 000 пачок цигарок різних торгових марок на суму понад 1 500 000 грн та до ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.204 КК України.

Нагадуємо, у системі безпеки під час проведення ООС гвардійські мобільні блокпости з’явилися у районі проведення операції Об’єднаних сил у 2018 році. Це дозволило суттєво скоротити число стаціонарних блокпостів і при цьому підтримувати безпекову ситуацію у регіоні на належному рівні. Можливість швидко змінювати своє місцезнаходження та розгорнути рухомий блокпост за декілька хвилин збільшує вірогідність припинення незаконного переміщення зброї, боєприпасів, наркотичних речовин та контрабанди.

Пресслужба НГУ ОС в ОТУ «Схід»