НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Основна мета навчань «Сі Бриз» – підвищення рівня взаємосумісності підрозділів під час виконання спільних завдань для підтримання морської регіональної безпеки та забезпечення стабільності в Чорноморському регіоні.

На конференції узгоджено склад учасників, обговорено послідовне та якісне планування згуртованого навчання Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових відомств, а також 29 країн-членів НАТО та партнерів. Також вирішили питання логістики та системи управління навчаннями.

«Під час конференції ми, зокрема, обговорили порядок спільних дій наших водолазних підрозділів разом із західними партнерами та визначили пріоритетні завдання. Окремо хочу зазначити, що такі навчання якісно сприяють обміну набутим досвідом у галузі водолазної справи», – зазначив начальник служби координаційної водолазної підготовки ГУ НГУ полковник Іван Марищак.

Навчання відбудуться влітку поточного року на Чорному морі в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. Його метою є підвищення рівня взаємосумісності збройних підрозділів України та США і держав-партнерів НАТО.

Довідково. «Sea Breese» – багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 1997 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в галузі оборонних та військових відносин між Міноборони США і Міноборони України від 1993 року. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО