НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, на території Південного Одеського територіального управління пройшла церемонія відкриття «Меморіалу пам’яті загиблим військовослужбовцям Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України під час виконання службово-бойових завдань».

На заході були присутні представники органів державної влади, місцевого самоврядування, силових структур, громадських організацій та духовенства, а також ветерани військової служби та члени сімей загиблих військовослужбовців за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Почесне право відкрити меморіал надали вдові загиблого Героя України лейтенанта Богдана Завади – Тетяні Заваді та сину Олексію. Кожного Героя згадали поіменно. Дзвін пам’яті у супроводі пострілів почесної варти пролунав 23 рази. Саме стільки імен навічно викарбувані на гранітній плиті меморіалу.

«Сьогодні ми зібрались, щоб низько схилити голови перед пам’яттю наших побратимів, які загинули під час виконання службово-бойових завдань. В нашій пам’яті, та в наших серцях, назавжди збережеться подвиг воїнів-захисників, їх безмежна відданість рідній землі, мужність та героїзм», – сказав у своїй промові начальник управління генерал-майор Олег Підлубний.

Також він подякував керівництву державної та виконавчої влади міста, керівникам силових структур та громадських організацій за турботу про воїнів-гвардійців та надану допомогу у виконанні завдань, які стоять перед нами.

Військовий священник капелан військової частини 3014 протоієрей отець В’ячеслав провів церемонію освячення меморіалу та помолився за душі спочилих військовослужбовців. Усі присутні вшанували загиблих героїв покладанням квітів.

Група інформації і комунікації Південного ОТО