НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

На базі військової частини 3012 пройшли дводенні навчальні збори з головними сержантами військових частин, батальйонів Південного оперативно-територіального об’єднання та військових частин 3042, 3044.

 

Під час зборів велику увагу приділили порядку відбору та направлення особового складу для навчання до Навчального центру, а також – покращенню навичок кризового лідерства.

На збори було запрошено головного старшину ВМС ЗС України головного майстер-старшину Павла Ручку, який розповів про стан розвитку професійного сержантського корпусу Збройних Сил України, а також ознайомив з діяльністю клубів старшин у ВМС ЗСУ. У проведенні зборів взяв участь і провідний психолог психологічної служби поліції м. Одеси Андрій Костюк.

 

У межах навчань обговорили проблемні питання, з якими стикаються головні сержанти під час повсякденної роботи.

 

Під час заключної промови головний сержант територіального управління штаб-сержант Ігор Чапочкін зазначив: «Цей захід необхідний, першочергово, для того, щоб головні сержанти військових частин та батальйонів могли поділитися досвідом роботи та можливими способами вирішення проблемних питань, які виникають під час розбудови професійного сержантського корпусу в Національній гвардії України, адже ми знаємо, що сержанти це – скелет армії!»

 

Група інформації і комунікації Південного ТУ