НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Спортсмени-гвардійці з усього Південного регіону змагатимуться у семи видах спорту, а саме: біг на 100 метрів та 3000 кілометри, плавання, стрільба з автомата Калашникова, підтягування на перекладині, подолання смуги перешкод та метання гранати.

Слід зазначити, що підготувати спортсмена-семиборця надскладно, адже дисципліни, у яких вони змагаються, надто відрізняються одна від одної.

Напередодні змагань була проведена мандатна комісія та жеребкування за участі представників суддівської колегії та адміністрації змагань, де також обговорили організаційні моменти.

Сьогоднішній день змагань показав, що кожна команда військових частин Південного ОТО прибула аби зайняти перше місце. На стометрових забігах всі гвардійці показали високі результати, а різниця часто складала лише кілька сотих доль секунди.

У цей же день учасники чемпіонату змагалися у метанні гранати та подоланні смуги перешкод. Попереду ще два дні змагань, тож продовжуємо стежити за успіхами семиборців та бажаємо всім хороших результатів.