НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч з новопризначеним Аташе сухопутних військ апарату Аташе з питань оборони Посольства США в Україні полковником Брендоном Преслі, який прибув до України в серпні цього року.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні та на її кордонах з Російською Федерацією та Республікою Білорусь. Учасники зустрічі звернули увагу на ризики, пов’язані з загрозою погіршення безпекової ситуації на сході та міграційною кризою на північно-західному кордоні відповідно.

Полковника Брендона Преслі ознайомили зі структурою, основними завданнями та функціями Національної гвардії України, її роллю та місцем в секторі безпеки та оборони країни.

Також було обговорено потреби Національної гвардії України щодо отримання міжнародної технічної допомоги, зокрема новітніх засобів радіозв’язку компанії «Harris Corporation» з метою набуття спроможностей НГУ та досягнення взаємосумісності зі структурами сил оборони України.

Наприкінці зустрічі сторони висловили сподівання щодо подальшого розвитку двостороннього співробітництва.

Управління міжнародного співробітництва НГУ
Фото Сергія Шведюка