НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні на базі Навчального центру розпочався другий етап огляду на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно-масової роботи, під час якого військовослужбовці постійного складу, а це понад 250 осіб, будуть перевірені за нормами та вимогами військово-спортивного комплексу.

«Постійний склад Навчального центру має бути еталоном фізичної сили і міцності духу, адже на вас дивляться курсанти та беруть з вас приклад», – наголосив заступник начальника відділу-начальник служби фізичної підготовки відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Ігор Орленко.

Огляд у Навчальному центрі триватиме три дні, за цей час військовослужбовці будуть перевірені з виконання таких фізичних вправ як: підтягування, біг на 100 метрів, один (три) кілометри, а також у подоланні смуги перешкод.

 

«Наша основна ціль – постійне фізичне вдосконалення та розвиток. Кожен з нас докладає максимум зусиль, щоб бути готовим до всіх викликів, які перед нами можуть постати», – зауважив начальник фізичної підготовки і спорту Навчального центру підполковник Богдан Токар

 

Слід зауважити, що фізична підготовка – один із пріоритетних напрямків життєдіяльності Навчального центру НГУ. Вона інтегрована як у навчальні програми курсантів, розпорядок дня, так і в святкові культурно-масові заходи, які відбуваються регулярно.

 

«Це був виклик для мене, я радий, що прийняв його та здолав»,- поділився діловод відділення обліку особового складу старший солдат Володимир Пирка.

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ