НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі військової частини 3057 кінологи підвели підсумки роботи кінологічної служби за І півріччя, розібрали питання підвищення ефективності використання, підготовки та утримання службових собак, поділились досвідом та закріпили на практиці отриманні знання. 

Крім того,  кінологи  практично відпрацювали порядок підготовки помічників по захисту, розглянули питання використання гвардійських собак в складі кінологічних груп силовими структурами України та інших держав.

За словами начальника кінологічної служби Східного територіального управління підполковника Романа Башового: «Одним з пріоритетних завдань зборів було отримання військовослужбовцями нових знань стосовно підвищення рівня підготовки службових собак для роботи з пошуку вибухонебезпечних речовин та предметів. Усі учасники впорались із поставленими завданнями та готові до виконання службових завдань».

Збори  пройшли цікаво та динамічно і стали  корисними для кожного учасника, адже постійне підвищення кваліфікаційного рівня військовослужбовців, відпрацювання злагодженого алгоритму дій у різних ситуаціях позитивно впливає на розвиток кінологічної служби в цілому.