НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 травня 2021 року в музеї імені Олександр Васильовича Суворова відкрилася виставка, яка розповідає про життя та діяльність військової частини 3058 Національної гвардії України. Організація виставки була запропонована працівниками музею.

Військова частина 3058 базується на території міста Ізмаїл з 2017 року. За цей час військовослужбовці цієї частини зарекомендували себе з позитивної сторони під час масових заходів та під час патрулювання вулиць міста. Слід зазначити, що окрім службової діяльності, гвардійці також приймають активну участь в ряді культурних заходів міста, вивчаючи його історію, аби розповісти про Ізмаїл своїм друзям, батькам і родичам.

«Ця виставка є дуже важливою не лише для представників нашої військової частини, але й для мешканців та гостей нашого міста. Вона відкриває ряд питань, які стосуються як нашої військової частини, так і служби в лавах Національної гвардії в цілому», розповіла під час відкриття офіцер з організації дозвілля молодший лейтенант Ольга Соколюк-Вавілкіна.

На відкритті також був присутній начальник відділу культури Ізмаїльської міської ради Сергій Лузанов. Пан Сергій високо оцінив службу бійців військової частини 3058: «Я пам’ятаю, як під час одного з масових заходів гвардійці розшукували дітей, які загубилися в натовпі. Доки діти перебували у військових машинах, вони відчули, що бійці Національної гвардії – це не лише сміливі правоохоронці, але й доброзичливі та відповідальні люди, які викликають довіру, як у дорослих, так і у малечі. Дякуємо за вашу допомогу громадянам».

Виставка, присвячена військовій частині 3058, має на меті познайомити мешканців Ізмаїла та гостей міста з призначенням та функціями такого військового формування, як Національна гвардія України.

Група інформації і комунікації Південного ОТО