НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці військової частини 3058, працівники поліції та СБУ міста Ізмаїл прийняли активну участь в антитерористичних навчаннях, які проходили в рамках міжнародних навчань «Сі Бриз-2021».

На заході були присутні представники різних країн, начальник Південного Одеського територіального управління генерал-майор Олег Підлубний, командир 11 бригади полковник Вячеслав Краснопольський та керівництво інших структур.

Як зазначалось в обласному управлінні СБУ, головною метою було  відпрацювання алгоритму дій суб’єктів боротьби з тероризмом із використанням можливостей зведеного підрозділу протидії диверсіям Anti-Sabotage group, сформованого в рамках проведення контрдиверсійного компонента навчань «Сі Бриз-2021».

Іноземні колеги, гвардійці та інші військові структури здійснювали ведення стабілізаційних дій у визначеній зоні відповідальності, а також підготовку районів до виконання завдань у ході відсічі збройної агресії противника.

Під час тренувань оцінювався рівень практичних фахових навичок, робились висновки та визначались пріоритети щодо подальшої професійної підготовки особового складу, використовуючи практики та методики інших країн-учасників.

 

Діана Крайнова