НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Дня захисника та захисниці України гвардійці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, стали частиною однієї важливої події – урочистого відкриття Гімназії №5 імені Героя України генерал-майора Сергія Петровича Кульчицького в місті Дрогобич.

Командир батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, майор Максим Масний, після урочистого підняття прапору та вступної промови разом з Тарасом Кучмою, міським головою Дрогобича відкрили меморіальну дошку на стіні гімназії та посадили дерева пам’яті на честь загиблих військовослужбовців в районі АТО/ООС.

Крім того, військовослужбовці батальйону подарували гвардійський однострій з шевроном батальйону Кульчицького та 27 Печерської бригади, а медичний інструктор Олександр Корнійчук провів тренінг з тактичної медицини. Хлопці та дівчата з захопленням слухали про те як правильно надавати первинну допомогу людині, а також спробували провести серцево-легеневу реанімацію на манекені.

«Дуже важливим є зберігати та поширювати пам’ять про сучасних Героїв, одним з яким був наш “хрещений батько” – Сергій Петрович Кульчицький. І ми дякуємо кожному, хто є частиною такої необхідної роботи, і завдяки кому пам’ять про полеглих Героїв живе!» – зазначив офіцер групи аналізу та збору інформації батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Володимир “Пісня” Пастушок, який на завершення заходу виконав для молоді серйозну, патріотичну пісню – «Голос крові» гурту Тартак.

 

Група інформації і комунікації військової частини 3066