НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Центральному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України розпочали вакцинацію особового складу від коронавірусу COVID-19, солдати та офіцери отримують ін’єкцію препарату CovieShield.

 

Захід проводився в медичному пункті Дніпровського полку охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського у суворій відповідності до карантинних вимог. Всі військовослужбовці пройшли медичний огляд перед вакцинацією та почуваються добре після ін’єкції.

 

Це перші кроки по вакцинації особового складу Національної гвардії України, військовослужбовці якої з перших днів боротьби з коронавірусною інфекцією разом з представниками інших служб стали на захист від підступної хвороби.

За даними Міністерства охорони здоров’я України вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield) – це вакцина на платформі вірусного вектора без здатності до реплікації, яку розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. 22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ