НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З 16 по 31 березня в Центральному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України проводяться спеціальні збори з екіпажами БТР підпорядкованих військових частин та підрозділів. Протягом двох тижнів військовослужбовці удосконалювали свої знання та практичні навички під керівництвом досвідчених інструкторів та офіцерів.

 

 

«Основною метою зборів є розвинення знань та вмінь кожного члена екіпажу БТР для успішного виконання службово-бойових завдань. Кожен екіпаж повинен вміти вирішити поставлені завдання, як окремо, так і в складі підрозділів», – зауважив заступник начальника Центрального територіального управління з озброєння – начальник технічної частини полковник Юрій Педько.

 

З військовослужбовцями проводились заняття з бойової, технічної, тактичної військово-інженерної підготовки та з інших обов’язкових для кожного військового предметів навчання. Велика увага приділялась матеріальній частині озброєння БТР та його бойовим можливостям.

 

В рамках проведення спеціальних зборів було здійснено польовий вихід техніки до загальновійськового полігону Збройних сил України. В ході маршу бойові машини показали свою надійність та витривалість.

 

 

Під час практичних занять з водіння, в денний та нічний час, екіпажі БТР відпрацювали різні ситуації, погода сприяла тому що умови для проведення зайнять були екстремальними. Заняття з евакуації та визволення техніки з полону багнюки в пересічній болотистій місцевості показали, що особовий склад здатен виконати поставлене завдання в будь-яких умовах, і відсутність доріг не стане цьому на заваді.

 

Важливий етап навчального збору – стрілецькі заняття з особовим складом. Нічні та денні стрільби з місця та в русі довели, що всі цілі будуть вражені за будь-яких умов.

 

За результатами стрільб та складання заліків екіпажі БТР показали що можуть впевнено діяти при різкій зміні обстановки, всі поставлені завдання будуть виконані вчасно і якісно.

 

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ