НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командири військових частин, заступники та офіцери за напрямками зібралися в Центральному територіальному управлінні для підведення підсумків службово-бойової діяльності та військової дисципліни в підпорядкованих військових частинах (підрозділах) ЦОТО в ІІ півріччі 2021 року.

Керівники військових частин розглянули важливі питання бойової та мобілізаційної готовності, виконання службово-бойових завдань, організації служби з охорони громадського порядку, служби варт з конвоювання, військової дисципліни, психологічного забезпечення та інші. Особливу увагу приділили  запровадженню продуманій та плановій роботі командирів військових частин у доборі, направленні на навчання, призначенні на посади та подальшого контролю і надання допомоги у професійному розвитку молодших командирів.

Начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Володимир Гордійчук з цього приводу зазначив: «У зв’язку із зростанням ролі молодших командирів у навчанні особового складу та індивідуальній підготовці солдата, на даний час підготовка сержантського та старшинського складу – це одне із найбільш важливих питань, яке вимагає відповідального контролю і надання допомоги у їх професійному розвитку».

Наряду з питаннями діяльності військових частин в місцях дислокації офіцери розглянули і виконання завдань за призначенням в районі проведення ООС особовим складом в ІІ півріччі.

Згідно статистичних даних, військовослужбовцями Центрального ОТО в ООС було затримано – 736 осіб, з них:

за зв’язки з незаконними збройними формуваннями – 6 осіб;

які перебували у розшуку за вчинення кримінальних правопорушень – 54 особи;

за скоєння адміністративних правопорушень – 682 особи.

 

Вилучено:

вогнепальної зброї – 8 од.;

набоїв від вогнепальної зброї – 60 шт. (7,62 мм набої);

холодної зброї – 2 од.;

наркотичних речовин – 0,379 кг.

 

товарів (вантажів) із порушенням правил перевезення:

тютюнові вироби (цигарки) – 28 тис. 650 пачок (на загальну суму 1 млн 659 тис. грн);

металобрухт – 450 кг.;

лісу (дров) – 4 м3;

вапняку – 16 000 кг.

Протягом заходу кожен з командирів доповів про стан службово-бойової підготовки у ввірених їм підрозділах та отримав ряд завдань на слідуючий рік для підвищення бойової готовності і покращення повсякденної діяльності підпорядкованих частин.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ