НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Складність та багатогранність службово-бойової діяльності Національної гвардії України вимагає від кожного військовослужбовця твердих теоретичних знань, практичних навичок та постійного удосконалення відповідно отриманого досвіду.

Сьогодні в навчальному центрі Центрального територіального управління НГУ в м. Підгородне відбулось урочисте відкриття початку навчань випускників вищих військових навчальних закладів.

Протягом тижня 60 молодих офіцерів, які прибули для проходження служби до військових частин Центрального ОТО, будуть проходити підготовку за призначенням на методичних та практичних заняттях, у тому числі опановуватимуть практичне водіння бронетранспортеру БТР-3Е і тренуватимуться з тактичної медицини.

«Основна мета підготовки – це вироблення єдності поглядів на навчання і виховання особового складу, підвищення методичної майстерності при проведенні занять з підлеглим особовим складом із загальновійськової підготовки, вогневої підготовки, тактики при виконанні спеціальних завдань, військової топографії, тактичної медицини, водіння бойових машин», – зазначає тимчасово виконуючий обов’язки Начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України полковник Ігор Тимчишин, який після урочистої промови оголосив початок навчального збору.

Захід традиційно супроводжувався грою військового оркестру Центрального територіального управління Національної гвардії України.

«Чесність, порядність та вихованість – найголовніші якості, якими повинен володіти молодий офіцер. – Відмічає учасник навчального збору, лейтенант Зілько, офіцер з організації дозвілля клубу. – Я пишаюся наданою можливістю взяти участь в цих зборах, познайомитися з колегами і навчитися новому».

Група інформації і комунікації Центрального ОТО