НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України розпочала роботу державна екзаменаційна комісія. Очолює комісію заступник командувача НГУ – генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

У методичному кабінеті відбулося перше засідання комісії, яка прибула для перевірки знань випускників.

«Академія, як основоположник військової освіти в Національній гвардії України, випускає  офіцерів з освітньою базою, що дозволяє їм ефективно і надалі розвиватися протягом усього періоду проходження служби, постійно самовдосконалюватися і вимагати цього від особового складу. Я звертаю увагу членів комісії на ефективне прийняття вами як комплексних екзаменів, так і захисту магістерських та кваліфікаційних робіт», – зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Під час засідання секретар екзаменаційної комісії – заступник начальника навчально-методичного центру – начальник навчального відділу полковник Андрій Горбунов оголосив розпорядок роботи комісій, їх склад та довів прізвища військовослужбовців, які претендують на дипломи з відзнакою. Начальники факультетів доповіли про готовність своїх підрозділів  та навчально-матеріальної бази до проведення перевірки випускників.

Цього разу атестацію проходять 422 особи денної та заочної форми навчання за семи спеціальностями, 68 з яких претендують на отримання диплому з відзнакою.

Державна атестація для майбутніх лейтенантів складається з комплексного екзамену, іспиту з фізичного виховання та методики фізичної підготовки, захисту кваліфікаційних та магістерських робіт.

«Освітні програми відпрацьовані повністю, в грудні місяці курсанти-випускники пройшли військове стажування у підрозділах, де вони проходитимуть військову службу після закінчення навчання. За відгуками з військових частин вони мають високий рівень знань та навичок», – зазначив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Начальник Академії додав, що екзамени у курсантів в основному пройдуть в навчальному центрі, де зосереджена основна навчально-матеріальна база, а офіцери складають атестацію в Академії.

Загалом атестація триватиме два тижні, після чого на випускників чекатиме вручення офіцерських погонів та випуск.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ