НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній академії Національної гвардії України пройшли урочистості з нагоди звільнення в запас 29 військовослужбовців батальйону забезпечення навчального процесу, які відслужили встановлені терміни служби.

«Досвід, який ви здобули під час проходження військової служби у батальйоні забезпечення навчального процесу, знадобиться вам в подальшому житті, навчанні та працевлаштуванні. Я вдячний кожному солдату, який впродовж відведеного терміну сумлінно ставився до службових обов’язків», – звернувся до військовослужбовців перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор Олександр Морозов.

За проявлену мужність, рішучість, старання і відповідальне виконання службових обов’язків під час проходження військової служби в Академії Нацгвардії, бійці отримали подяки та грамоти. Кожен офіцер батальйону подякував підлеглим за зразкову службу.

Одним із військовослужбовців строкової служби є старший солдат Тарас Мурашко. Він закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури.  Пов’язати життя з військовою службою підштовхнув хлопця його рідний дядько. У військоматі Тараса розподілили служити до батальйону забезпечення навчального процесу в Академію Нацгвардії. Хлопець проходив службу в роті охорони та комендантської служби. За півтори роки служби гвардієць вивчив основи тактичної підготовки, навчився влучно стріляти,  ніс  вартову службу,  вдосконалив свої силові навички у фізичній підготовці.

Хлопець запевняє, що не збирається на цьому зупинятися та наполегливо працює, щоб дійти до наступної цілі: стати курсантом Академії і в майбутньому – офіцером Нацгвардії.

«Армія – це школа життя, яку необхідно пройти кожному чоловікові. Вона дисциплінує, виховує і дає багато усвідомити. До речі, саме армія допомогла мені відчути цінність справжньої дружби. Я пишаюся службою в Академії Нацгвардії», – розповідає старший солдат Тарас Мурашко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ