НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Відкрити для себе частку України, з драйвом провести час, підтримати здоровий спосіб життя – п’ятеро гвардійців здійснили сходження на Говерлу. Військовослужбовці 2 Галицької бригади НГУ поділилися враженнями про підкорення найвищої гори України.

«Наближається і День Конституції України, і День військової частини 3002. Звичайно, можна і приурочити сходження до цих дат. Але насамперед ми хотіли цікаво провести час і відкрити для себе Українські Карпати, –  ділиться капітан Андрій Стахів, – Гори не прощають помилок, ми повинні бути впевнені один в одному, підтримувати один одного. Тому ця подорож ще й елемент згуртування нашого колективу».

«Знаю, що гвардійці різних частин, традиційно, підіймаються на найвищу точку України. Але цього разу сходження на Говерлу було першим для чотирьох з п’яти членів нашої групи, тож «традиційним» воно стало лише для мене», – каже інструктор батальйону сержант Богдан Гоголь.

Богдан вже удев’яте  підкорює Говерлу, тож не дивно, що саме він прораховував маршрут, який включав у себе третину Чорногори – найвищого гірського масиву Українських Карпат.

«Перше сходження на Говерлу залишиться у спогадах назавжди. Справді, неземної краси краєвиди запам’ятаються назавжди, і сам нелегкий маршрут – це щось неймовірне. Нам, інструкторам, звичайно, корисні були навантаження, знання з орієнтування у гірській місцевості, навички розбиття табору тощо, але, все ж, у цьому випадку – краще Чорногори може бути сама Говерла», – розповідає інструктор батальйону, старший сержант Тетяна Реквічак.

Окрім гірських вершин, гвардійці дорогою знайомилися з іншими туристичними місцями Закарпаття, наприклад, з географічним центром Європи біли села Ділове.

Олександр Коробко