НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В залі Меморіального комплексу Національного музею історії Другої Світової війни, відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між 27 Печерською бригадою та Печерською районною державною адміністрацією міста Києва.

«Шановні захисники та захисниці! Вітаю вас зі святом! Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Висловлюю сердечну подяку кожному, хто проявив справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», – привітала присутніх захисників з прийдешнім святом голова Печерської районної адміністрації Наталія Кондрашова.

Перелік напрямків співпраці невичерпний і буде розширюватися. Наразі  ж основною метою підписання Меморандуму є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороноздатності держави, а також налагодження дієвої співпраці Національної гвардії України та громади; створення належних умов для ефективної роботи Національної гвардії України, спрямованих на підвищення боєздатності частини; узгодження позиції щодо розв’язання у межах компетенції сторін у питаннях актуальних проблем, які виникають у бригаді та в адміністрації.

«Від імені особового складу 27 Печерської бригади вітаю всіх присутніх зі святом. Знаковим є те, що саме в цей день ми підписуємо Меморандум про співпрацю з Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією. Зі своєї сторони ми створимо належні умови, для реалізації всіх заходів що стосуються участі у формуванні патріотизму та військово-патріотичного виховання молоді Печерського району. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», – зазначив командир 27 Печерської бригади полковник Костянтин Рихтік.

Також під час зустрічі було обговорено найбільш ефективні форми співпраці та взаємодії Сторін у розділі питань, пов’язаних з цим Меморандумом, а саме:

  • залучення представників Сторін до участі у комунікативних заходах (нарадах, семінарах, засіданнях робочих груп, відеоконференціях тощо);
  • обмін інформаційними та аналітичними матеріалами з питань, що належать до компетенції Сторін;
  • підготовка та розміщення у засобах масової інформації та у соціальних мережах спільних інформаційних, консультативних та інших матеріалів за для підвищення іміджу Національної гвардії України.

Обидві сторони вже зробили значний внесок у військово-патріотичне виховання молоді, підвищення престижу військової служби, військової професійної орієнтації молоді, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави та служби в лавах Національної гвардії України.

Підписання Меморандуму надасть додаткового імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносити допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

Після завершення заходів щодо підписання Меморандуму, голова Печерської районної в місті Києві адміністрації Наталія Кондрашова заохотила гвардійців грамотами з нагоди святкування Дня захисника та захисниці України.

Група інформації та комунікації військової частини 3066