НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві, у  Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України, відбувся інформаційний брифінг для представників воєнно-дипломатичних установ іноземних держав, акредитованих в Україні, ОБСЄ, представництв НАТО та ЄС в Україні. Захід відбувся з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед воєнно-дипломатичних установ іноземних держав для протидії дезінформації про події в районі проведення операції Об’єднаних сил та поблизу кордону Російської Федерації з Україною.

Разом із представниками Збройних Сил на заході були присутні військовослужбовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України. В ході брифінгу українські військові ознайомили іноземних колег із поточною ситуацією в районі проведення операції Об’єднаних сил. Зокрема – із наявними силами та засобами, які залучені до проведення операції, а також із порядком взаємодії складових операції Об’єднаних сил під єдиним командуванням.

Водночас, представники Об’єднаного оперативного штабу та Генерального штабу ЗС України проінформували представників ВДК про накопичення сил та засобів РФ на кордоні з Україною, надали докази та факти постійного порушення режиму всеосяжного припинення вогню на лінії зіткнення. Військові запевнили, що безпекова ситуація наразі залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил.

Начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу Головного управління НГУ полковник Володимир Грабчак під час спілкування з іноземними колегами підкреслив важливість поглиблення міжнародного співробітництва, оперативної комунікації та ефективної взаємодії задля нарощування спроможностей сил оборони України у відсічі збройної агресії.

На завершення брифінгу, учасники домовились про проведення й надалі таких заходів на регулярній основі з метою об’єктивного сприйняття міжнародною спільнотою ситуації в окремих районах на території Донецької та Луганської областей, нарощування військ Російської Федерації біля кордону з Україною.

Пресслужба НГУ