Субота, 19 Вересня, 2020 - 16:16
30 Травень 2015

Зв’язківці нацгвардії вдосконалюють свої навички

Зв’язківці військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України вирушили на польовий вихід.

 

Згідно плану відновлення боєздатності у військових частинах розпочався польовий вихід вузлів зв’язку Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

Велика робота проведена військовослужбовцями ще до початку польового виходу. Офіцерами було перевірено всю автомобільну техніку та техніку зв’язку на готовність до виїзду, оскільки всі заходи проводяться у відриві від пунктів постійної дислокації.

 

Захід розпочався з шикування особового складу та віддання бойового наказу на марш. Далі військовослужбовці розмістились на закріпленій військовій техніці та вирушили до місць проведення занять.

 

На протязі трьох днів військовослужбовці будуть вдосконалювати свої практичні навички побудови ліній, рокад зв’язку, покращення майстерності зв’язківців.

 

Кожен солдат та офіцер розуміє свою велику роль, оскільки організація зв’язку є запорукою виконання бойових завдань. Тому кожен гвардієць під час польового виходу намагається засвоїти як найбільше матеріалу та практичних навичок, що розповідають досвідчені командири.

 

Кращі військовослужбовці за результатами польового виходу будуть заохочені правами начальника управління та командирів військових частин.

 

ГЗ з Г та ЗМІ ЦОТО

фото Андрія Корольова