П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 16:01
11 Лют 2016

Зустріч психологів з дружинами учасників АТО

 

Нещодавно на базі військової частини 2260 була проведена зустріч психологів громадської організації «Жіноча Сила України» з дружинами військовослужбовців військових частин Київського гарнізону, які виконували службово-бойові завдання в зоні АТО.

 

«Жінки часто не впізнають своїх чоловіків після участі у бойових діях: з новими поглядами, знайомствами, проблемами, страхами і, можливо, проявами агресії. Повернення до мирного життя може затягнутись, але без любові, турботи і домашнього затишку це стане практично неможливим».

 

Головною метою зустрічі була відкрита розмова жінок про актуальні для них проблеми: отримання соціальних гарантій військовослужбовцями АТО згідно чинного законодавства; надання практичних рекомендацій та порад психолога стосовно уникнення непорозуміння з чоловіками; навчання жінок вправам психологічної саморегуляції, адже сім'я, близькі люди стають основними психореабілітаційними факторами за тієї умови, що вони готові взяти на себе цю роль не тільки морально, але і з точки зору необхідних знань в питаннях психореабілітації.

 

«Чоловіки завжди хочуть повертатись до дружин, які готові слухати, чути, розуміти, допомагати, підтримувати і приймати їх такими, якими вони є…», - такі висновки зустрічі з «Жіночою Силою України».

 

Наталія Дубінчук, фото Івана Досяка