П'ятниця, 22 Січня, 2021 - 17:16
12 Вер 2020

Знайти і знешкодити: на Івано-Франківщині відбулись навчання спецпризначенців Нацгвардії (ВІДЕО)

На базі навчального полігону військової частини 3072 Західного оперативно-територіального об’єднання, що розташований неподалік Івано-Франківська, відбулись тактико – спеціальні навчання з окремим загоном спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України.

 

Протягом трьох днів гвардійські спецпризначенці відпрацьовували різні ввідні та в умовах максимально наближених до бойових, виконували поставлене завдання з пошуку диверсантів, які за умовами навчань прибули на територію Івано-Франківської області  з метою збору розвідувальних даних про важливі об’єкти інфраструктури.

 

Роль диверсантів виконували  розвідники з військової частини 1241, які також не аби як підготовлені. Протягом останніх років цей підрозділ розвідки на змаганнях серед розвідувальних підрозділів входив в трійку найкращих.

 

Зважаючи на велику площу території де ховались «диверсанти» їх пошук здійснювали як піші бойові групи, так і на автомобілях й квадроциклах, також використовувався безпілотний авіаційний комплекс.

 

Перед бійцями стояло важке завдання, адже піша група, щоб самим не стати об’єктом нападу диверсантів, має пересуватись приховано, як вдень, так і вночі, нічим не видаючи себе, продиратись крізь лісові хащі і все це в обмежений час.

 

Завершальним етапом навчання стала бойова стрільба у складі бойових груп та штурм будівлі де тримали оборону умовні диверсанти.

  

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ