П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:24
08 Лют 2020

Здійснення маленьких мрій дарують великі надії

Історія маленької Оленки, яка від народження є незрячою, сколихнула не лише гвардійців 2 Галицької бригади, а й тисячі українських сердець. Дівчинка, яка вперше у житті вийшла на сцену у військовій частині аби заспівати, підкорила військових настільки, що вони не могли стримати сльози. Відтоді гвардійці стали справжніми друзями для дитини. Хлопці подарували їй вишите плаття, мікрофон, коралі та солодощі. Але у дівчинки були іще мрії, які хотілось би здійснити.

 

Записати спів Оленки у справжній студії допомогла команда радіо Вголос у Львові. Випусковий редактор Ігор Слотюк не лише організував запис пісні, а й взяв у дівчинки та її викладачки інтерв’ю, аби її історію почули усі.

 

«Радо підтримав ідею гвардійців щодо візиту Олени на нашу радіостанцію. Розумію, що такі дітки насамперед потребують не допомоги і підтримки, а відчуття себе повноцінними членами суспільства, - розповідає Ігор Слотюк. -Після спілкування з дівчинкою деякий час вагався, чи варто писати про неї матеріали, робити сюжети для випусків новин? Чи не завдам їй шкоди цим у подальшому? Але все-таки наважився на роботу над репортажами, тому що є ймовірність, що їх почують батьки, малеча яких теж може бути «особливою». А матеріали про Оленку - цікаву, розумну, активну і життєрадісну - надихнуть їх не замикатися у собі з переживаннями, а частіше виходити з дітьми у люди, розвивати їхні захоплення, завдяки чому у майбутньому їм буде легше віднайти своє покликання, здобути освіту, влаштуватися на роботу - і жити повноцінним життям, незважаючи ні на що. Дякую 2-й Галицькій бригаді Нацгвардії України за те що не обмежується тільки охороною порядку, а й займається такою потрібною соціальною роботою». 

 

Аліна Новікова