П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:29
04 Лют 2020

Заступник Командувача об’єднаних сил нагородив військовослужбовців, які виконували бойові завдання в зоні проведення ООС

Заступник Командувача об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Олександр Олещенко нагородив почесними відзнаками військовослужбовців, які успішно закінчили виконання бойових завдань на передових позиціях, блокпостах та інших місцях несення служби в районі ООС.

 

"Панове гвардійці, щиро вітаю вас з закінченням ротації! Завдяки сумлінному виконанню Вами свого обов’язку - сім’ї мільйонів українців можуть почуватися спокійно. Від імені командувача Національної гвардії України, командувача Об’єднаних сил, та від себе особисто, бажаю усім вам та вашим родинам достатку і добробуту, злагоди в нашій державі та мирного неба над головою!" - зазначив Олександр Олещенко.

 

Понад 20 військовослужбовців Національної гвардії України були заохочено відомчими відзнаками, грамотами, подяками за старанність, професіоналізм і сумлінне виконання службових (бойових) завдань в районі ООС. Десятеро з них отримали від  Командувача об’єднаних сил «Козацький хрест І  ІІІ ступенів»

 

«Це моя перша бойова відзнака – ділиться враження після нагородження «Козацьким хрестом» старший лейтенант Максим Снісаренко - і я безумовно дуже радий тому, що виправдав довіру народу України та отримав її саме тут, спільно з побратимами, захищаючи свою Батьківщину».

 

Пресслужба штабу угруповання НГУ ОС