П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 15:13
05 Лип 2020

За стандартами НАТО: Інструктори, що готують підрозділи оперативного призначення Нацгвардії удосконалювали свою майстерність (ВІДЕО)

У Міжнародному центрі відбулись комплексно-польові заняття з особовим складом Навчального центру підготовки підрозділів. Інструктори впродовж трьох діб удосконалили практичні навички під час організації та проведення штурму будівель, практично відпрацювали організацію розташування на місцевості, виставлення спостережних постів та секретів вдень та вночі, а також засад, заслонів та провели практичні вправи бойових стрільб.

 

«Польові заняття проводились в умовах максимально наближених до бойових. Автономно і без зовнішніх комунікацій 14 інструкторів відточували свою майстерність у діях по блокуванню району відповідальності та проведенні контрдиверсійних заходів», - зазначив у підсумку занять начальник відділу підготовки підрозділів-заступник начальника навчального центру майор Денис Коломієць. «Під час польового виходу ми використовували програми підготовки підрозділів оперативного призначення, що створені сумісно з канадськими інструкторами за стандартами НАТО та досвід отриманий під час участі в ООС, адже практично весь інструкторський склад пройшов горнило війни на Сході України», - додав він на завершення.

 

Одним із навчальних питань, якому приділили особливу увагу інструктори під час занять, була військово-медична підготовка, що включає в себе напрямок тактичної медицини за стандартами НАТО. Гвардійці поновили свої навички надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та проведенні евакуації з поля бою.

  

«Заняття з інструкторами, які пройшли у Навчальному центрі підготовки підрозділів, ще раз довели, що фаховість необхідно підтримувати та удосконалювати. Це вимога сьогодення, адже ми готуємо підрозділи, які практично відразу після навчання відбувають на ротацію для виконання службово-бойових завдань в ООС», - сказав у ході підбиття підсумків комплексно-польових занять тимчасово виконуючий обов’язки начальника Міжнародного центру полковник Андрій Приходько.   

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ