П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:20
13 Гру 2017

Юрій Аллеров: «Створення Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії – це революційний прорив»

Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров переконаний, що сам факт створення Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центра підготовки підрозділів НГУ є революційним проривом у розвитку Нацгвардії.

 

Про це він зазначив під час проведення навчально-методичного збору з керівним складом територіальних управлінь, з'єднань, військових частин, установ (навчальних закладів) НГУ в Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селищі Старе.

 

«У рамках наших занять вам буде показана зміна системи підготовки військ у контексті підготовки навчально-матеріальної бази. З того часу, як була створена військова частина і почалися реальні заходи по вдосконаленню навчально-матеріальної бази, можна сказати, що тут відбувся революційний прорив. Це значить, що за наявних матеріальних засобів, максимально якісно і швидко зроблені значні обсяги робіт, які дозволяють сьогодні констатувати, що у нас тепер існує навчальний центр», - сказав командувач НГУ на початку другого дня зборів.

 

Водночас, генерал-полковник Юрій Аллеров наголосив, що наразі проводиться серйозна робота керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії щодо залучення іноземних інструкторів для підготовки військ. Крім цього здійснюються кроки для залучення потенціалу розвинутих країн з метою вдосконалення Міжнародного багатопрофільного міжвідомчого навчального центру.

 

Прес-служба НГУ