П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:44
17 Жов 2015

Як на Хмельниччині вітали мужніх і нескорених патріотів

 

У переддень нового державного свята – Дня захисника України – у Хмельницькій обласній філармонії вшановували ветеранів, представників доблесних Збройних сил України, добровольчих батальйонів, прикордонників, волонтерів, які вкотре довели, що Україну не перемогти.

 

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам'ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність України.

 

Від імені Хмельницької влади учасників урочистей привітав заступник міського голови Григорій Давиденко.

 

«За останні півтора року слово «захисник» набуло для усіх нас особливого значення. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструєте ви, шановні наші військовослужбовці, на Сході України, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній та цивілізованій країні»,- підкреслив Григорій Михайлович, звертаючись до присутніх у залі захисників.

 

Заступник міського голови запевнив, що мешканці міста завжди пам’ятатимуть наших Героїв-хмельничан, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи незалежність і краще майбутнє України. Це Герої Небесної Сотні - Артем Мазур і Людмила Шеремет, 24 військовослужбовці військових частин Хмельницького, які героїчно загинули під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції.

 

Заступник міського голови побажав всім захисникам, всім патріотам України козацького здоров’я, сили духу та енергії для нових перемог.

 

За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійну майстерність, мужність, самовідданість, вірність Присязі та з нагоди святкування Дня захисника України Григорій Давиденко нагородив грамотами з врученням цінних подарунків військовослужбовців військових частин міста, учасників АТО.

 

Кращі митці і виконавці краю подарували захисникам концерт патріотичного звучання.

 

За матеріалами www.khmelnytsky.com