Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:52
24 Січ 2019

Як меценати сприяють довірі населення до Нацгвардії

 

Меценатство у багатьох сприймається як примхи багатіїв, або діяльність компаній, які хочуть зробити «красиві» жести. Проте є меценати, які займаються благодійністю просто тому, що вірять у зміни. Завдяки таким благодійним організаціям люди вірять і починають самі допомагати іншим.

 

Наші благодійники, які допомогли зробити свято Миколая для дітей Луганської та Донецької областей долучившись до акції «Гвардійська родина - тобі Україно» – КМБФ «Фудбенк», Благодійний Фонд  «ОВЕС» та БО «Благодійний Фонд КОЛО» .

 

Так, КМБФ «Фудбенк», через Благодійний Фонд  «ОВЕС» передав дітям у зону розмежування 150 солодких подарунків та 15 настільних розвивавальних ігор. Тоді ж БО «Благодійний Фонд КОЛО»  надала дітям (від дошкільнят до випускників шкіл) 400 книжок українською мовою, розвивальні матеріали для роботи у початковій школі та старших групах дитсадка.

 

За вагомий внесок у створення святкового настрою, підвищення довіри до України та військових, у тому числі, – керівникам та представникам Благодійних Фондів КОЛО, ОВЕС і Фудбенк вручена подяка від імені командування Національної гвардії України.

 

Родини військовослужбовців зі слів своїх рідних, що охороняють спокій на Сході, знають про потреби цього регіону і проявили щиросердність, надавши іграшки та солодощі, канцелярські приладдя, зошити, книжки, одяг.

 

Об’єднані зусилля родин військовослужбовців та благодійних фондів  дозволили представникам цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України стати «Святими Миколаями» і передати подарунки конкретним адресатам в Донецькій та Луганській області. Ними стали школи-інтернати для дітей з особливими потребами, будинки опіки, загальноосвітні навчальні заклади, дитсадочки, відділи соціального забезпечення.

 

Національна гвардія України вдячна за небайдужим за підтримку ідей та реалізацію планів «Гвардійської родини» та за те, що кожен з меценатів переймається проблемами та негараздами людей та країни вцілому. "Кожен з вас на собі відчуває біль Сходу, усі ваші блогородні вчинки не минають повз. Усе це дає людям віру в те, що вони потрібні своєму народу", - сказав начальник відділу інформаційної підтримки ІВЦ НГУ полковник Віктор Голумбівський на врученні подяк.

 

Нагадаємо, таким чином, сьогодні кожен охочий може передати у школи та громади Луганської і Донецької областей благодійну допомогу завдяки представникам цивільно-військового співробітництва НГУ та прийняти участь в благодійних акціях, які організовує Національна гвардія.

 

 

Капітан Михайло Сахно

Фото автора