П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 14:44
04 Лип 2020

Як гвардійці співпрацюють з поліцейськими на Харківщині

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції України. Сьогодні ми розповімо, що спільного мають та як співпрацюють між собою харківські гвардійці та поліцейські – представники настільки різних правоохоронних формувань.

 

Патрулі слобожанських нацгвардійців оберігають публічну безпеку харків’ян та охороняють громадський порядок на Харківщині. Гвардійці несуть службу у складі самостійних та спільних військових нарядів разом з працівниками поліції.

 

До того ж, розстановку та функціонал патрулів Нацгвардії визначає начальник відповідного територіального підрозділу Національної поліції залежно від оперативних даних щодо криміногенної ситуації.

 

Аби володіти оперативною обстановкою у районі виконання завдань гвардійці також постійно підтримують комунікацію з черговою службою відділів Нацполіції.

 

Протягом періоду пандемії COVID-19 гвардійці та поліцейські щодня слідкували за дотриманням карантинних заходів.

 

Та співпраця має свої результати. Так з початку 2020 року на Харківщині гвардійці 5 Слобожанської бригади затримали 37 осіб за підозрою у скоєнні злочинів та майже три тисячі осіб у вчиненні адміністративних правопорушень. За останні 6 місяців за допомогою нацгвардійців було вилучено до чотирьох кілограмів наркотичних речовин.

 

Діана Краснікова