Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:03
09 Вер 2019

Вишгородські гвардійці взяли участь у святкування Дня міста

 

Гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка взяли участь у святкуванні Дня Вишгорода.

 

На набережній для дітлахів було створено ціле місто розваг. Діти та дорослі мали змогу приміряти військове спорядження, погратися у військовій техніці. Найцікавіше для них було взяти участь у гвардійському квесті. Так звані військові забави привернули увагу дітей усіх вікових категорій. Вони долали перешкоди, перетягували канат, здобували кульки, проводили одне одного по мінному полю, а також відповідали на питання вікторини та складали слова.  

 

Гвардійські ігри були настільки цікавими, що поліцейські також взяли участь у деяких змаганнях.

 

Після розваг військові кінологи продемонстрували майстер-клас по вихованню собак. Гвардійці наочно показали як працюють службові собаки та поділилися секретами «кінологічної кухні». 

 

Загалом захід був дуже насиченим на позитивні емоції учасників та дитячий сміх.

 

 «Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Вишгород. Наше місто славиться людьми — талановитими, щирими, добрими й працьовитими, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє», -  йдеться у привітанні Вишгородської міської ради, опублікованому на Фейсбук-сторінці.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3027