Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 06:34
14 Вер 2019

Вишгородські гвардійці провели турнір з кросфіту

 

До Дня фізичної культури та спорту гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка змагалися за першість у бригадному турнірі з кросфіту, який  допомогли організувати Crossfit Banda.

 

Найпідготовленіші солдати  взяли участь у змаганнях не лише, щоб отримати медалі за перше місце, а й перевірити свої сили у цьому виді спорту. У присутніх на майданчиках перехоплювався дух. Атлети підіймали мішки, важелезні штанги вагою понад двісті кілограмів та носили одне одного. А ще стрибали, відпрацювали нормативи на греблевому концепті на час та віджималися.

 

«Змагання були динамічними та видовищними. Кожен учасник відпрацьовував вправи, так би мовити, за рахунок свого характеру. Адже  виконати вправи по кросфіту лише на перший погляд здається легко. Наприклад, робота на концепті: військовослужбовцю давався час – шість хвилин, де він мав зробити максимальну кількість разів. Повірте, під кінець вправи стає дуже важко», - розповів  начальник фізичної підготовки і спорту бригади підполковник Андрій Туровський.

 

ГІК Північного ОТО