Субота, 31 Жовтня, 2020 - 12:46
16 Травень 2017

«Ви – ті особистості, які будуть впроваджувати реформи», – директор офісу зв’язку НАТО в Україні Олександр Вінніков

 

З 15 по 18 травня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проходить інтерактивний курс орієнтації для військовослужбовців різних рангів і цивільних фахівців військових структур на тему «Доброчесність у операціях з підтримання миру» в межах Ініціативи НАТО. Від Національної гвардії України участь взяли 8 представників, серед яких начальники відділів, офіцери, головний старшина НГУ і старший науковий співробітник факультету НГУ.

 

Головна мета курсу полягає у напрацюванні навичок, які дозволять виявляти, ідентифікувати та протидіяти проявам різних видів корупції.

 

Заняття проводить команда з Центру операцій з підтримання миру (з Боснії і Герцоговини) із залученням міжнародних експертів НАТО. Зокрема юрист міжнародного права пані Альба Фахім розповість про основи міжнародного антикорупційного законодавства, Посол Республіки Болгарія в Боснії та Герцеговині її Високоповажність пані Августина Цвєткова проведе лекцію «Лідерство у сфері виховання доброчесності», а представник від наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету полковник Олена Голота – «Як належним чином організовані та проведені закупівлі (укладені контракти) сприяють запобіганню корупції та розбудові доброчесності”.

 

«Союзники НАТО хочуть, щоб Україна відбулася як успішна держава – незалежна, суверенна, адже вона є необхідним елементом євроатлантичної стабільності. Зміни відбуваються лише тоді, коли люди на персональному рівні їх впроваджують. Саме тому наша програма фокусується на тренуванні особистостей. Ви – ті особистості, які будуть впроваджувати реформи», – зауважив директор офісу зв’язку НАТО в Україні Олександр Вінніков.

 

Прес-служба НГУ, прес-служба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського