Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 08:17
14 Лис 2015

Військову частину 3017 перевірили за 2015 навчальний рік

 

Згідно з організаційно-методичними вказівками на 2015 рік з 9 листопада у Харківській бригаді оперативного призначення Національної гвардії України розпочалася підсумкова перевірка військовослужбовців.

 

Під Бойовим Прапором, котрий є символом честі, доблесті, бойової слави і продовження славетних традицій, військова частина здала головний військовий іспит за 2015 навчальний рік. Незважаючи на те, що частина молода – пройшов лише рік з дня її заснування – вимоги до неї такі ж, як і до інших військових колективів. Та це зовсім не лякало гвардійців, навпаки, вони готові були відзвітувати на «добре» та «відмінно».

 

«Контрольно-підсумкова перевірка проводиться з метою визначення реального стану бойової готовності військовослужбовців, їх готовності виконувати завдання відповідно до призначення. У ході перевірки визначатиметься також стан озброєння та військової техніки, тилове забезпечення, морально-психологічний стан особового складу, дотримання вимог військової дисципліни», – допоповів підлеглим командир 3 оперативної бригади полковник Дмитро Проценко перед початком стройового огляду.

 

Результати з вогневої та фізичної, стройової та гуманітарної підготовки, оцінки за тактичну підготовку та Статути ЗСУ показали, що гвардійці неабияк «підковані» в цих питаннях. І це не зважаючи на те, що невпинний ритм оперативної бригади не вщухає вже протягом року, військовослужбовці регулярно виконують бойові завдання в зоні АТО.

 

За результатами перевірки військова частина отримала загальну оцінку «добре».

 

Прес-служба СТУ НГУ