Неділя, 28 Лютого, 2021 - 20:58
14 Лис 2020

Військово-бойовий медик: Навчальний центр впроваджує підготовку нових спеціалістів у структурі МВС

 

На базі Навчального центру НГУ за підтримки іноземних колег зі Збройних сил Канади вперше відбулася підготовка інструкторсько-викладацького складу за програмою «Військово-бойовий медик» у структурі МВС України. До курсу входять декілька програм, які використовують у багатьох подібних військових структурах країн НАТО. Спільно із представниками місії «UNIFIER» був створений базис курсу, а також – відпрацьовано на практиці основні елементи програми та відпрацьовано кваліфікаційні стандарти.

 

13 листопада начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик, за участі представників Головного управління Національної гвардії України та представників операції «UNIFIER» привітали військовослужбовців із завершенням навчання та вручили сертифікати військових досягнень.

 

Старший інструктор (тактичної медицини) Олена Кощей висловила слова вдячності: «Завдяки нашим канадійським колегами ми отримали нові знання та досвід, це лише початок і ми не зупинимося на досягнутому».

 

«Я дійсно вражена результатами вашої нелегкої праці. На сьогодні підготовка бойових медиків – це наш спільний продукт, який є великим початком та неодмінно матиме продовження», – зауважила полковник медичної служби ГУНГУ Вікторія Шапаренко.

 

Також від канадійських друзів Навчальний центр отримав новітню навчально-матеріальну базу.

 

Сам курс стартує у 2021 році.

 

Група інформації і комунікації Навчального центру НГУ