Понеділок, 21 Вересня, 2020 - 05:47
07 Гру 2019

Військові Нацгвардії забезпечують громадський порядок на місці пожежі в Одеському коледжі

 

Лихо, яке трапилось 4 грудня сколихнуло всю країну. Протягом двох днів весь український народ слідкував за пожежею та долями тих, хто постраждав в ті жахливі хвилини. Від самого початку нацгвардійці військової частини 3012 забезпечують охорону громадського порядку на місці лиха в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу по вулиці Троїцькій 25, оточуючи місце події.

 

«Окрім того, що на місці досі тривають роботи, ми не можемо забувати, що тут присутні родичі зниклих безвісті – зауважив заступник командира військової частини 3012 з громадської безпеки полковник Володимир Шершеньков – Ми не маємо права допустити, аби люди, що знаходяться у важкому психологічному стані, потрапили під тиск допитливого натовпу. Їм це зараз не потрібно»

 

На місці несення служби організовано харчування, місця обігріву та розроблено позмінний графік несення служби. Гвардійці не знімають оточення, забезпечуючи громадський порядок та безпеку громадян, налагоджена взаємодія із працівниками ДСНС та поліції.

 

ГІК Південного Одеського ТУ