Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 14:15
01 Чер 2020

Військове подружжя про батьківство до Міжнародного дня дітей

Всесвітній день батьків став щорічним святом, що відзначається на честь тат і мам у всьому світі в перший день літа, 1 червня, разом з Днем захисту дітей. Обидва сімейних свята – і дитяче, і доросле – націлені на те, щоб нагадати людям про головні фундаментальні цінності. Наш сьогоднішній матеріал про батьків, які окрім піклування про власну доньку, захищають безпеку і спокій  інших.

 

Наталія та Дмитро Вельмицькі проходять військову службу у 5 Слобожанській бригаді Нацгвардії. Разом подружжя вже 9 років. Наталія за освітою сімейний лікар, у гвардії – санітарний інструктор. Дмитро сержант з матеріально-технічного забезпечення роти.  Обидва брали участь у Операції об’єднаних сил.

 

Їхці донечці Валерії 6 років. І вона, дивлячись на батьків мріє також носити військову форму. Щоправда, хоче лікувати солдатів і бути лікарем.

 

Існує стереотип, що догляд за дитиною виключно жіноча справа. Що думаєте про це?

 

Наталія: Коли дитина зовсім маленька, справді, можна сказати, що мама для новонародженого цілий Всесвіт. У нас у родині відразу усі обов’язки були порівну.

 

Дмитро: Був період, коли дружина була на ротації. Валерія без проблем і істерик залишилася зі мною, адже їй добре з нами обома. Просто ми пояснюємо, що так потрібно зараз. Звісно вона сумує, але ставиться з розумінням, настільки, наскільки їй дозволяє вік.

 

Чи складно виховувати дитину коли обидва у сім’ї військові?

 

Наталія: Бувають деякі труднощі, через брак вільного часу. Ми справляємося бо у нас є підтримка наших батьків та бабусі і дідуся. Вони нас «підстраховують» у деяких ситуаціях.

 

За якими принципами виховуєте доньку? 

Дмитро: Хочемо, щоб вона була щасливою у мирній і сучасній українській державі. Як батько, виховую у ній цілеспрямованість, впевненість у собі.

 

Наталія: Я виховую доброту та щирість.

 

Які моменти найкращі у батьківстві?

 

Дмитро: Як можна не бути щасливим, коли тебе будять зранку словами «тато-тато»? Бачити усмішку доньки, чути її сміх та бути прикладом та героєм для неї.

 

Наталія: Будь-які моменти, коли донечка посміхається. Чути її сміх – найбільше щастя.

 

 

Діана Краснікова