П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:10
29 Кві 2017

Військова частина 3022 святкувала свій День народження

В шосткинській військовій частині 3022 Національної гвардії України з охорони важливих державних об’єктів відбулись урочисті заходи, присвячені 63-й річниці з Дня її заснування.

 

Свій історичний шлях частина розпочала 1 травня 1954 року з формування загону в місті Стрий Дрогобицької (нині Львівської ) області, а вже 22 червня цього ж року частину було передислоковано в місто Шостка Сумської області.

 

На урочисті заходи були запрошені ветерани частини, родини військовослужбовців, керівники підприємств міста та органів місцевого самоврядування. Для всіх присутніх були організовані показові виступи наших спецпризначинців, фахівців кінологічної служби, демонстрація бойової техніки, озброєння та екіпіровки гвардії. Нагородили оплесками гості виступ військового оркестру під керівництвом майора Івана Макогона. Та звісно пригостили всіх бажаючих «солдатською кашею».

 

За більш чим піввіковий період частина виконувала різнопланові службово-бойові завдання, від охорони атомних електростанцій та стратегічних об’єктів військово-промислового комплексу до охорони установ виконання покарань. Але, як відзначив в своїй короткій промові командир частини полковник Олександр Желновач, головним надбанням нашого полку є його колектив.

 

майор Микола Матюшенко

фото автора